Ambona wróciła na swoje miejsce 2020-05-17

W maju ubiegłego roku do renowacji została oddana ambona naszego kościoła. Po ołtarzach bocznych i ołtarzu głównym to kolejny element wystroju, który należało odrestaurować.

III Niedziela Wielkanocna 2020-05-17

Od III Niedzieli Wielkanocnej zmieniły się zasady uczestnictwa wiernych we mszy świętej. Zostało to uzależnione od wielkości kościoła.

Adoracja przy Bożym Grobie 2020-05-17

Ze względu na epidemię nasz kościół w okresie wielkanocnym pozostawał zamknięty. Mogło w nim przebywać jedynie 5 osób.

Nasz kościół w czasie Wielkiego Postu 2020-05-17

Czas Wielkiego Postu rozpoczęliśmy rekolekcjami, które trwały od Środy Popielcowej do niedzieli. Głosił je Jerzy Wilk OSCam.

Prace porządkowe w plebanijnym ogrodzie 2020-05-05

W ubiegłym tygodniu został uporządkowany ogród plebanijny. Stare, spróchniałe drzewa owocowe zostały usunięte, a na zdrowych dokonano przycinki.

Jubileusz naszego kościoła 2020-05-05

W niedzielę, 16 lutego, obchodziliśmy niezwykłą uroczystość - imieniny i urodziny naszego kościoła.

Nasz kościół w okresie świątecznym 2020-05-05

Nasze panie dekoratorki dbają o niepowtarzalny wygląd naszego kościoła, szczególnie z okazji  świąt.

Koncert kolędowy 2020-05-05

Tradycyjnie już w pierwszy dzień świąt Bożego narodzenia odbył się w naszym kościele koncert w wykonaniu Waleckiej Orkiestry Dętej "Capri".

Ołtarz główny wrócił z renowacji 2020-05-05

W lutym tego roku nasz ołtarz główny został rozebrany i przewieziony do Nysy celem renowacji.

Dożynki parafialne 2020-05-05

W pierwszą niedzielę października obchodziliśmy parafialne dożynki. Zorganizowało je sołectwo Zabierzów.